Wykaz sołectw kadencji 2019-2023

Sołectwo Bielin 

Sołtys Bielina

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Anna Sobczyńska 07.01.2019 r. -

 

Rada Sołectwa Bielin

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Edyta Bernadzka 07.01.2019 r. -
2. Piotr Sobczyński 07.01.2019 r. -
3. Edyta Lorenc 07.01.2019 r. -
4. Dariusz Laskowski 07.01.2019 r. -
5. Natalia Karczewska 07.01.2019 r. -

Sołectwo Dolsko 

Sołtys Dolska

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Ryszard Fidut 24.01.2019 r. -

 

Rada Sołectwa Dolsko

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Urszula Fidut-Śliwińska 24.01.2019 r. -
2. Jolanta Skrycka-Tarnowska 24.01.2019 r. -
3. Kamil Ługowy 24.01.2019 r. -
4. Jolanta Kozak 24.01.2019 r.  

Sołectwo Gądno 

Sołtys Gądna

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Katarzyna Kupczyk 14.01.2019 r. -

 

Rada Sołectwa Gądno

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Jacek Kałduński 14.01.2019 r. -
2. Jolanta Wawrzyniak 14.01.2019 r. -
3. Tomasz Śmiśniewicz 14.01.2019 r. -
4. Małgorzata Waszak 14.01.2019 r. -
5. Franciszek Piątkowski 14.01.2019 r. -

Sołectwo Klępicz 

Sołtys Klępicza

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Sławomir Jasek 1.02.2019 r. -

 

Rada Sołectwa Klępicza

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Jerzy Olszański 1.02.2019 r. -
2. Artur Granda 1.02.2019 r. -
3. Jolanta Malska 1.02.2019 r. -
4. Beata Breitenbach 1.02.2019 r. -
5. Kamila Kucharczyk 1.02.2019 r.  

Sołectwo Mirowo 

Sołtys Mirowa

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Marcin Cysewski 10.01.2019 r. -
       

 

Rada Sołectwa Mirowo

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Barbara Cieślak 10.01.2019 r. -
2. Jacek Bosak 10.01.2019 r. -
3. Marzenna Orzełko-Witkiewicz 10.01.2019 r. -
4. Tomasz Baran 10.01.2019 r. -
5. Aniela Orłowska 10.01.2019 r. -

Sołectwo Nowe Objezierze 

Sołtys Nowego Objezierza

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Renata Hołota 08.01.2019 r. -

 

Rada Sołectwa Nowe Objezierze

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Józefa Ropiejko 08.01.2019 r. -
2. Małgorzata Wardęga 08.01.2019 r. -
3. Stefan Ropiejko 08.01.2019 r. -
4. Alicja Batko 08.01.2019 r. -
5. Anna Macała 08.01.2019 r. -

Sołectwo Przyjezierze

Sołtys Przyjezierza

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Danuta Piątkowska 25.01.2019 r. -

 

Rada Sołectwa Przyjezierze

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Ilona Kuzior 25.01.2019 r. -
2. Anna Piątkowska 25.01.2019 r. -
3. Krystyna Lorenc 25.01.2019 r. -
4. Krzysztof Bosak 25.01.2019 r.  
5. Barbara Rokicka 25.01.2019 r.  

Sołectwo Stare Objezierze 

Sołtys Starego Objezierza

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Krystyna Kubisiak 16.01.2019 r. -

 

Rada Sołectwa Stare Objezierze

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Łukasz Bugaj 16.01.2019 r. -
2. Ewa Maciejewska 16.01.2019 r. -
3. Elżbieta Sim 16.01.2019 r. -
4. Bożena Gumulak 16.01.2019 r. -
5. Bernarda Pluskwa 16.01.2019 r. -

Sołectwo Witnica 

Sołtys Witnicy

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Renata Barylska 17.01.2019 r. -

 

Rada Sołectwa Witnica

        Data wyboru Data rezygnacji
1. Agata Graca 17.01.2019 r. -
2. Damian Różalski 17.01.2019 r. -
3. Marek Roszak 17.01.2019 r. -
4. Izabela Kościelna 17.01.2019 r. -
5. Ewelina Woźniak 17.01.2019 r. -

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Molenda 13-02-2015 11:16
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Leokadia Kuryłowicz 30-01-2019
Ostatnia aktualizacja: Maciej Molenda 04-02-2019 08:38