Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Moryniu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obwieszczenie Burmistrza Morynia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie kablowej linii elektroenergetycznej średniego napięcia do przesyłu energii elektrycznej wytwarzanej na farmie wiatrowej "Kamionka" do GPZ Bielin na odcinku od zachodniej granicy obszaru miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie Wierzchlas do GPZ Bielin oraz stacji elektroenergetycznej 30/110 kV w Bielinie.

OBWIESZCZENIE
o wszczęciu postępowania administracyjnego
 
Zgodnie z art. 53 ust. 1 z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. nr 80, poz. 717 z późniejszymi zmianami)
 
zawiadamiam
 
że w dniu 09 listopada 2009 r. na wniosek FW KAMIONKA Sp. z o.o. , Kamionka 1, 74 – 505 Mieszkowice, zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie kablowej linii elektroenergetycznej średniego napięcia do przesyłu energii elektrycznej wytwarzanej na farmie wiatrowej „Kamionka” do GPZ Bielin na odcinku od zachodniej granicy obszaru miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie Wierzchlas do GPZ Bielin oraz stacji elektroenergetycznej 30/110 kV w Bielinie.
 
 
 
                                                                                     Burmistrz Morynia
                                                                                     Jan Maranda

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Molenda 21-12-2009 11:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Regina Prus 21-12-2009
Ostatnia aktualizacja: Maciej Molenda 21-12-2009 11:41