Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Moryniu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MORYNIA został opracowany i złożony raport oddziaływania dla inwestycji polegającej na budowie dwóch zamkniętych, szczelnych zbiorników ziemnych typu LAGUNA do magazynowania nawozów płynnych: kiszonki z kukurydzy i buraków pofermentu z biogazowi wraz z infrastrukturą techniczną, budową zjazdu i drogi dojazdowej oraz utwardzonego placu manewrowego na potrzeby gospodarstwa rolnego ?Ekorol? w Łaziszczach.

Moryń, dnia 09 czerwca 2016 r.

 

OBWIESZCZENIE  BURMISTRZA MORYNIA

         Zgodnie z art. 61 §  4 oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2013 r. poz. 267 ze zm.) zawiadamiam, że w związku ze zmianą lokalizacji inwestycji i koniecznością wykonania badań hydrogeologicznych został opracowany i złożony raport oddziaływania dla inwestycji polegającej na budowie dwóch zamkniętych, szczelnych zbiorników ziemnych typu LAGUNA do magazynowania nawozów płynnych: kiszonki z kukurydzy i buraków pofermentu z biogazowi wraz z infrastrukturą techniczną, budową zjazdu i drogi dojazdowej oraz utwardzonego placu manewrowego na potrzeby gospodarstwa rolnego „Ekorol” w Łaziszczach.

Lokalizacja inwestycji: działki nr 146/40 i 146/39 obręb Klępicz, gmina Moryń.

Informuję, że zgodnie z art. 10 ww. ustawy stronom tego postępowania przysługuje prawo do czynnego udziału w każdym stadium prowadzonego postępowania.

Z dokumentacją można zapoznać się w Urzędzie Miejskim w Moryniu, Plac Wolności 1, pokój nr 1, codziennie w godzinach od 8°° do 15ºº, oraz na stronie internetowej bip moryn w zakładce „ochrona środowiska”.

Burmistrz Morynia

mgr Józef Piątek

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Molenda 10-06-2016 13:19
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Regina Prus 10-06-2016
Ostatnia aktualizacja: - 10-06-2016 13:19