Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Moryniu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zawiadomienie o wydaniu decyzji o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko dla inwestycji polegającej na "rozwoju wielofunkcyjnej infrastruktury rekreacyjnej poprzez rekonstrukcję średniowiecznego grodu w Moryniu oraz przystosowanie go do działalności rekreacyjnej i turystycznej, rozbudowę bazy i przebudowę ośrodka wypoczynkowego Szafir oraz rekonstrukcję historycznej zabudowy na obszarze grodziska i podgrodzia, w tym: sali biesiadnej, sal warsztatowych, domów rzemieślników dawnych zawodów, infrastruktury rekreacyjnej, infrastruktury edukacyjnej oraz szlaków dydaktycznych na działkach nr 4, 5, 6, 7 obręb 1 m. Moryń oraz 2/1 obręb 3 m. Moryń"

ZAWIADOMIENIE

W myśl art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. – o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jednolity z 2016 r. poz. 71 ze zmianami), Burmistrz Gminy Moryń

podaje do publicznej wiadomości,

że w dniu 28 sierpnia 2017 r. wydał decyzję o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko dla inwestycji polegającej na „rozwoju wielofunkcyjnej infrastruktury rekreacyjnej poprzez rekonstrukcję średniowiecznego grodu w Moryniu oraz przystosowanie go do działalności rekreacyjnej i turystycznej, rozbudowę bazy i przebudowę ośrodka wypoczynkowego Szafir oraz rekonstrukcję historycznej zabudowy na obszarze grodziska i podgrodzia, w tym: sali biesiadnej, sal warsztatowych, domów rzemieślników dawnych zawodów, infrastruktury rekreacyjnej, infrastruktury edukacyjnej oraz szlaków dydaktycznych na działkach nr 4, 5, 6, 7 obręb 1 m. Moryń oraz 2/1 obręb 3 m. Moryń”

Z treścią ww. decyzji oraz z dokumentacją sprawy, w tym z opiniami organów Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryfinie, Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie, można zapoznać się Urzędzie Miejskim w Moryniu, Referat Inwestycji, Strategii i Rozwoju, pok. nr 1 od poniedziałku do piątku, w godz. 7.15 – 15.15.

Burmistrz Morynia
mgr Józef Piątek

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Molenda 31-08-2017 10:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Regina Prus 31-08-2017
Ostatnia aktualizacja: - 31-08-2017 10:17