herb BIP - Urząd Miejski w Moryniu

www.moryn.pl

Obwieszczenie Burmistrza Morynia w sprawie zmiany formy "Książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym" z papierowej na elektroniczną

Moryń, dnia 20 lipca 2018 roku

OBWIESZCZENIE

Burmistrza Morynia

Burmistrz Morynia działając na podstawie art. 42b ust. 1e) Ustawy z dnia 13 października 1995r. Prawo Łowieckie (Dz. U. z 2017r, poz. 1295 ze zm.) informuje że: "Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym" dla obwodu dzierżawionego przez Koło Łowieckie "Szarak" przy Ministerstwie Gospodarki ul. Noskowskiego 12 m 24, 02-746 Warszawa (numer obwodu 285) uchwałą Walnego Zgromadzenia zmieniła swoją formę z papierowej na elektroniczna i jest przechowywana na serwerze eKEPI.

Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym podlega udostępnieniu wszystkim zainteresowanym na ich wniosek, w zakresie obejmującym następujące informacje: termin rozpoczęcia i zakończenia oraz jednoznaczne określenie miejsca wykonywania polowania indywidualnego, a także numer upoważnienia do wykonywania polowania indywidualnego.

Niniejsze obwieszczenie podaje się do publicznej wiadomości, w sposób zwyczajowo przyjęty tj. poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Moryniu oraz zamieszczeniu w urzędowym publikatorze teleinformatycznym – Biuletynie Informacji Publicznej (bip.moryn.pl, zakładka łowiectwo) oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Moryniu (www.moryn.pl).

 

Burmistrz Morynia

Józef Piątek

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Molenda 23-07-2018 15:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Kałduńska 20-07-2018
Ostatnia aktualizacja: Maciej Molenda 23-07-2018 15:05