Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Moryniu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obwieszczenie Burmistrza Morynia o zebraniu dowodów wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach polegającej na: "budowie elektrowni fotowoltaicznych PV Moryń 2, linii kablowych SN i nn wraz z kablami sterowania i telekomunikacyjnymi, placów i dróg wewnętrznych oraz niezbędnych urządzeń elektroenergetycznych? na terenie działki nr 119/1 obręb Witnica, gmina Moryń"

Moryń, dnia 25 października 2018 r.

 

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA MORYNIA

                                                                 

W myśl art. 10 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2017 r., poz. 1257) informuję, że zostały zebrane dowody do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach polegającej na: „budowie elektrowni fotowoltaicznych PV Moryń 2, linii kablowych SN i nn wraz z kablami sterowania i telekomunikacyjnymi, placów i dróg wewnętrznych oraz niezbędnych urządzeń elektroenergetycznych” na terenie działki nr 119/1 obręb Witnica, gmina Moryń”.

W związku z powyższym w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego pisma, osobiście lub przez swoich upoważnionych pełnomocników strony mają prawo wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań.

Dokumentacja dotycząca ww. sprawy jest do wglądu w pokoju nr 1 Urzędu Miejskiego w Moryniu, ul. Pl. Wolności 1.

 

Burmistrz Morynia

Józef Piątek

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Molenda 25-10-2018 12:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Regina Prus 25-10-2018
Ostatnia aktualizacja: - 25-10-2018 12:07