Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Moryniu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie Nr 12/2020 w sprawie ustalenia stawek czynszu za wynajem lokali użytkowych i dzierżawę gruntów mienia gminnego, dzierżawę alei owocowych, umieszczanie reklam, wywieszania plakatów i banerów wyborczych, stawek opłat za wyłapane zwierzęta na terenie Gminy Moryń i umieszczone w punkcie tymczasowego przetrzymywania, utworzonego na terenie oczyszczalni ścieków w Moryniu

ZARZĄDZENIE  Nr 12 /2020

BURMISTRZA  MORYNIA

z dnia 25 lutego 2020 r.

w sprawie ustalenia stawek czynszu za wynajem lokali użytkowych i dzierżawę gruntów mienia gminnego, dzierżawę alei owocowych, umieszczanie reklam, wywieszania plakatów i banerów wyborczych, stawek opłat za wyłapane zwierzęta na terenie Gminy Moryń  i umieszczone w punkcie tymczasowego przetrzymywania, utworzonego na terenie oczyszczalni ścieków w Moryniu

Działając na podstawie art.30 ust.2, pkt 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( Dz. U. z 2019 r.  poz. 506 ze zm. ) zarządzam, co następuje:

§ 1. Ustalam stawki bazowe czynszu za wynajem 1 m2 lokali użytkowych stanowiących własność gminy Moryń, określonych w załączniku nr 1 do niniejszego zarządzenia.

§ 2. Ustala się stawki bazowe czynszu za dzierżawę 1m2 gruntów stanowiących własność gminy Moryń, określonych w załączniku nr 2 do niniejszego zarządzenia.

§ 3. Ustala się stawki:

- bazowe czynszu za umieszczanie reklam na nieruchomościach gminnych,

- bazowe czynszu w sprawie wywieszania plakatów wyborczych, określonych,

- bazowe czynszu w sprawie wydzierżawiania alei owocowych, określonych,

- opłat za wyłapane zwierzęta na terenie Gminy Moryń i umieszczone w punkcie tymczasowego przetrzymywania, utworzonego na terenie oczyszczalni ścieków w Moryniu,

określonych w załączniku nr 3 do niniejszego zarządzenia.

§ 4. Z dniem 1 stycznia 2020 r. w zawartych umowach dzierżawy i najmu dokonać zmiany wysokości czynszu o  2,3 %.

§ 5. Za nieruchomości gminne użytkowane bez podstawy prawnej przez osoby fizyczne, osoby prawne  i inne jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej stosuje się wzrost stawki o dalsze 50% do czasu uregulowania stanu prawnego w stosunku do stawek bazowych wymienionych w załącznikach nr 1,2,3 do Zarządzenia Burmistrza Morynia Nr 12/2020 z dnia 25 lutego 2020 r.

§ 6. Traci moc Zarządzenie  Nr  5/2020  Burmistrza Morynia z dnia  23 stycznia 2020 r.                        w sprawie ustalenia stawek czynszu za wynajem lokali użytkowych i dzierżawę gruntów mienia gminnego, dzierżawę alei owocowych, umieszczanie reklam, wywieszania plakatów i banerów wyborczych, stawek opłat za wyłapane zwierzęta na terenie Gminy Moryń  i umieszczone w punkcie tymczasowego przetrzymywania, utworzonego na terenie oczyszczalni ścieków w Moryniu .

§ 7. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Molenda 28-02-2020 08:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marta Maziar 25-02-2020
Ostatnia aktualizacja: - 28-02-2020 08:05