Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Moryniu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ogłoszenie w sprawie wymagań w zakresie wykorzystywania i przemieszczania azbestu oraz wykorzystywania i oczyszczania instalacji lub urządzeń, w których był lub jest wykorzystywany azbest

                                                                                              Moryń, dnia 31 grudnia 2009r.
 
 
 
O G Ł O S Z E N I E
 
 
             Uprzejmie przypominam, że zgodnie z ust.1 pkt.5 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 października 2003r. w sprawie wymagań w zakresie wykorzystywania i przemieszczania azbestu oraz wykorzystywania i oczyszczania instalacji lub urządzeń, w których był lub jest wykorzystywany azbest ( Dz.U. z 2003r. Nr 192, poz. 1876) osoby fizyczne zobowiązane są do składania corocznej aktualizacji informacji o wyrobach zawierających azbest.
            Informację  ( druk do pobrania ze strony internetowej lub w UM w Moryniu, pokój nr 2 ) należy wypełnić i dostarczyć do tut. Urzędu ( pokój nr 2) w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2010r.
Jednocześnie przypominam o obowiązku złożenia aktualizacji oceny stanu wyrobów zawierających azbest do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Gryfinie.
Nie złożenie powyższej informacji i oceny uniemożliwi skorzystanie z dotacji w przypadku likwidacji wyrobów zawierających azbest.
Bliższych informacji w powyższej sprawie  udziela pracownik Gminy Elżbieta Grygorcewicz, pokój nr 2 lub tel. 91 466 79 54.
 
                                                                                                
Burmistrz Morynia
 
Jan Maranda
 
 
 
 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Molenda 04-01-2010 10:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Elżbieta Grygorcewicz 31-12-2009
Ostatnia aktualizacja: Maciej Molenda 04-01-2010 10:51