Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Moryniu
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Relacja z obrad XVIII Sesji


Relacja z obrad XVIII Sesji

Rady Miejskiej w Moryniu.

Dnia 08 lipca 2004r w Moryniu odbyła się XVIII Sesja Rady Miejskiej w Moryniu. Po stwierdzeniu quorum i przyjęciu protokołu z obrad poprzedniej Sesji, Pan Burmistrz przedstawił obszerną informację z prac w okresie między sesjami. Ze względu na wybory nowego sołtysa w miejscowości Gądno, które odbyły się 30 czerwca 2004 roku, Pan Burmistrz serdecznie podziękował ustępującemu sołtysowi Panu Mikołajowi Ratańczukowi, a przy tym złożył na ręce Pana Jacka Kałduńskiego gratulacje w związku z powołaniem na stanowisko sołtysa Gądno. Następnie Pan Burmistrz odpowiedział na wnioski i zapytania radnych.

Na obrady sesji zaproszona została Pani Krystyna Turowska, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Moryniu. Pan Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Pan Burmistrz złożyli serdecznie podziękowania Pani Turowskiej za 35 lat pracy, życząc dalszych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności na zasłużonym wypoczynku. Na sali obecna również była Pani Beata Szczerbicka, Inspektor z Urzędu Miejskiego w Moryniu, która została powołana przez radnych na stanowisko Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Moryniu.

Kolejnym punktem porządku obrad, było rozpatrzenie projektów uchwał:

  1. w sprawie odwołana Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Moryniu- przyjęty jednogłośnie

  2. w sprawie powołania Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Moryniu- jednogłośnie

  3. w sprawie uchwalenia statutów jednostek pomocniczych Gminy Moryń- jednogłośnie

  4. w sprawie przyjęcia Statutu Celowego Związku Gmin „Myślibórz”- jednogłośnie

  5. w sprawie przystąpienia do sporządzenia i zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowego miejscowości Gądno.- jednogłośnie

  6. w sprawie ustalenia stawek opłat za zajęcie pasa drogowego - jednogłośnie

  7. w sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę obowiązujących na terenie gminy Moryń na obiektach zarządzanych przez „ Wodociągi Zachodniopomorskie” Sp. z.o.o. w Goleniowie- 11 za, 1 głos wstrzymujący.

  8. w sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzenie ścieków obowiązujących na terenie miasta Moryń na obiektach zarządzanych przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu.- jednogłośnie

  9. zmiany budżetu na 2004 rok - jednogłośnie.

(Pełna treść znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej w dziale Uchwały.)

Ostatnim punktem porządku obrad były odpowiedzi Pana Burmistrza na wnioski i zapytania, po których Przewodniczący Rady zamknął obrady XVIII Sesji Rady Miejskiej w Moryniu.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Kurjata 20-07-2004 15:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 20-07-2004
Ostatnia aktualizacja: - 20-07-2004 15:04