WYKAZ OSÓB, KTÓRYM UMORZONO PODATEK ROLNY, LEŚNY I OD NIERUCHOMOŚCI W 2019 ROKU
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków i opłat w roku 2019 udzielono ulg, odroczeń, rozłożeń na raty lub umorzeń w kwocie przewyższającej 500 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia
Lp. |
Imię i nazwisko |
|
1. |
Wiesław Brodacki |
Umorzono kwotę 850,00 zł -ważny interes podatnika |
2. |
Jacek Kałduński |
Umorzono kwotę 3.485,00 zł -ważny interes podatnika |
3. |
Jan Markiewicz |
-ulga inwestycyjna |
4. |
Mirosław Nużyński |
-ulga inwestycyjna |
5. |
Michał Jagodziński |
-ulga z tytułu nabycia gruntów |
6. |
Konrad Klonowski |
-ulga z tytułu nabycia gruntów |
7. |
Michał Pohorecki |
-ulga z tytułu nabycia gruntów |
8. |
Przemysław Hołota |
-ulga z tytułu nabycia gruntów |
9. |
Jacek Bosak |
-ulga z tytułu nabycia gruntów |
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w roku 2019 udzielono pomocy publicznej (dotyczy m.in. zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego zużywanego do produkcji rolnej, pomocy de minimis z tytułu zastosowania preferencyjnych stawek podatku z tytułu prowadzenia działalności w turystyce i gastronomii oraz ulgi z tytułu zakupu gruntów rolnych i ulgi inwestycyjnej.
Lp. |
Imię i nazwisko |
1. |
Gastro-Pol-Mark Sp. z o.o. Sp. k. |
2. |
PHT Bobryk Krzysztof Sp. z o. o. |
3. |
Stadnina Koni „BIELIN” Sp. z o.o. |
4. |
Zalewski Kolbowicz Sp. jawna |
5. |
Ryszard Jeremicz |
6. |
NAUPLIUS Sp. z o. o. |
7. |
Sławomir Szpejna |
8. |
Andrzej Potapiński |
9. |
Andrzej Stępkowski |
10. |
Magdalena Susicka-Choim |
11. |
Joanna Wawrzynia |
12. |
Marlena Grynkiewicz |
13. |
Teresa Jeremicz |
14. |
Magdalena Szałek |
15. |
Włodzimierz Nosal |
16. |
Anatol Markowski |
17. |
Krzysztof Pohorecki |
18. |
Zbigniew Brodacki |
19. |
Stanisław Ciszek |
20. |
Piotr Kajdania |
21. |
Katarzyna Janicka |
22. |
Wiesław Brodacki |
23. |
Tomasz Kucharczyk |
24. |
Kamil Witkiewicz |
25. |
Magdalena Rutka |
26. |
Jerzy Podleszczuk |
27. |
Artur Granda |
28. |
Konrad Klonowski |
29. |
Przemysław Hołota |
30. |
Wojciech Fragstein-Niemsdorff |
31. |
Andrzej Zalewski |
32. |
Jan Lach |
33. |
Zakład Rolny „Moryń” Sp. z o.o. |
34. |
Stanisław Kiełbasa |
35. |
Joanna Siwka-Skibińska |
36. |
Jan Markiewicz |
37. |
Andrzej Markiewicz |
38. |
DECH-FARM Sp. z o.o. |
39. |
Dema-Farm Sp. z o. o. |
40. |
Bogusław Kunisz |
41. |
Maria Granda |
42. |
Robert Koźlik |
43. |
Adam Kagan |
44. |
Krzysztof Gładkowski |
45. |
Jacek Kołduński |
46. |
Małgorzata Rumińska |
47. |
Mieczysław Janas |
48. |
Stefania Bolewska |
49. |
EKOROL-PLUS Sp. z o.o. |
50. |
EKOROL Sp. z o.o. |
51. |
Edward Hołota |
52. |
Stadnina Koni „BIELIN” Sp. z o. o. |
53. |
Monika Cegielska |
54. |
Wiesław Sawicki |
55. |
Krzysztof Karpeta |
56. |
Grzegorz Podoba |
57. |
Jarosław Zawlik |
58. |
Jacek Bosak |
59. |
Mariusz Pożyczka |
60. |
Gold-Plon Sp. z o. o. |
61. |
Genowefa Wasylów |
62. |
Wiesław Pawelec |
63. |
Łukasz Konikowski |
64. |
Piotr Maziar |
65. |
Łukasz Bugaj |
66. |
Sławomir Pręcikowski |
67. |
Michał Burak |
68. |
Anna Piątkowska |
69. |
Mirosław Nużyński |
70. |
Paweł Mierzyński |
71. |
Marzena Rymsza |
72. |
Robert Rymsza |
73. |
Mirosław Kwiecień |
74. |
Kamil Rygus |
75. |
Mariusz Smaga |
76. |
Tadeusz Stasiak |
77. |
Patryk Pohorecki |
78. |
Zofia Chańska |
79. |
Desi-Farm Sp. z o. o. |
80. |
Arkadiusz Nelz |
81. |
PNT „CIBET” Sp. z o. o. |
82. |
Marek Iwański |
83. |
Bernarda Pociej |
84. |
Lech Janicki |
85. |
Mariusz Kiełbasa |
86. |
Andrzej Pięknik |
87. |
Robert Fedorowicz |
88. |
Mariusz Tymczyszyn |
89. |
Michał Jagodziński |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Aneta Janiszewska Data wytworzenia:
26 maj 2020
Osoba dodająca informacje
Maciej Molenda Data publikacji:
02 cze 2020, godz. 07:44
Osoba aktualizująca informacje
Maciej Molenda Data aktualizacji:
02 cze 2020, godz. 07:45